Zde by měli být informace a obrázky týkajících se filmů, kde hráli herci ze seriálu. Moc jich není, ale nemusí pršet, stačí jen když kape:-).

Blade 2

Red Dwarf The Movie

Tomb Raider


První je Tomb Raider. Zde hrál představitel Rimmera Chris Barrie. Jelikož je tento film kravina, více toho psát nebudu a dám sem jen pár obrázků z filmu.

Nahoru


Blade 2. Jeden z nejlepších filmů roku 2002. Myslím, že vysvětlovat příběh by bylo zbytečné, protože tenhle film už jistě každý viděl. Představitel Kocoura Danny John Jules si zde zahrál upíra jménem Assad.

Je to takový řadový voják, který sice poslouchá rozkazy, ale občas mu jdou proti srsti. Třeba ve scéně na velké diskotéce (the house of pain - dům bolesti). Assad se tváří trochu kysele, když člen jeho skupiny chce pro jistotu všechny postřílet.

Assad i když je mi sympatický, tak nakonec v boji padne. Je to přece jen záporný hrdina. Kde se to stane? Stačí se mrknout na obrázek vedle textu (Assad je ten vedle hromady kostí).

Nahoru


Red Dwarf The Movie je film, který měl být už dávno natočen a všichni ho už měli vidět. Bohužel opak je pravdou. Začal se točit teprve před pár dny (už před rokem měl být v kině) a premiéra se chystá někdy na podzim nebo na konec tohoto roku. Tým Červeného trpaslíka se už konečně přestal hádat nad scénářem. Pomalu se objevují zmínky o filmu, ale moc jich zatím není.

Takhle by měla vypadat loď (není teda nic moc, ale snad je napadne, že ten původní model byl lepší). Film by měl být v podstatě pokračováním seriálu, nějakým 53. dílem (pochopitelně delším než půl hodiny).

 

 

 

 

 

 

Nahoru